BOS HK a.s.

Přítkovská 152
417 12 Proboštov

(+420) 417 560 721-4

Kontaktní formulář

Firemní novinky

MAHR 2021 nové produkty

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o nových produktech firmy MAHR které nabízíme. Ke shlédnutí jsou brožury v německém a anglickém jazyce.  

PRODUKT MĚSÍCE - červenec 2021

Vážení zákazníci dovolujeme si vás touto cestou informovat o právě probíhající akci společnosti MAHR.

V rámci akce "Produkt měsíce" - je nabízen 

Precimar SM 60 a úchylkoměr MarCator 1086 R (25mm/0,0005).

za akční cenu 1395EUR / 36. 270,- Kč

PRODUKT MĚSÍCE - červen 2021

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás touto cestou informovat o právě probíhající akci společnosti MAHR.

V rámci akce "Produkt měsíce" nabízíme možnost zakoupit Millimar C1200 M s induktivním snímačem P2004 M    za akční cenu 955EUR / 24. 830,- Kč. 

Tato nabídka platí od 1. 6.  do 30. 6. 2021.

Doplňkový katalog MAHR

Dovolujeme si Vás upozornit na doplňkový katalog nových výrobků MAHR pro letošní rok.

Katalog si můžete prohlédnout zde.

PRODUKT MĚSÍCE - únor 2021

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás touto cestou informovat o právě probíhající akci společnosti MAHR.

V rámci akce "Produkt měsíce" nabízíme možnost zakoupit si balení 3ks indikátoru Millimess 1003 za cenu 432 EUR / 11232 Kč bez DPH.

Tato nabídka platí pouze do 28. 2. 2021.

AKCE Výprodeje skladových zásob drsnoměru Mitutoyo rady SJ

Venujte prosim pozornost moznosti zakoupit za AKCNI ceny skladove modely drsnomeru Mitutoyo rady SJ za vyjmecne nizke ceny. Letak k nahlednuti zde. Objednat lze na nasich standardnich kontaktech.

AKCE RTH hlavy do 31.8.2020

Venujte prosim pozornost moznosti zakoupit kvalitni ceske zavitovaci hlavy reverzacni typ RTH za vyhodnych podminek s klestinami JACOBS v cene hlavy. Akcni letak si muzete prohlednout zde. Zbozi lze objednat na nasich kontaktnich mistech.

 RTH hlavy akce do 31.8.2020

 

Produktove novinky MAHR 2020

Produktové novinky MAHR 2020. Ke shlédnutí zde.

Produktove video MarSurf CM mobile

Produktove video MarSurf CM mobile. Ke shlédnutí zde.

Produktove video MarSurf CM explorer

Produktove video MarSurf CM explorer. Ke shlédnutí zde.

Produktové video měřící mikroskop MM 420 CNC

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný měřící mikroskop MM 420 CNC od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

MM 420 CNC

Produktové video mikrometr 40EWRi od MAHR s vestavěným vysílačem

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný mikrometr Micromar 40EWRi s vestavěným vysílačem pro výstup dat do PC od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Micromar 40EWRi

Produktové video měřidla MAHR s vestavěným vysílačem dat

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaná měřidla s vestavěným výstupem dat od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Měřidla s vestavěným vysílačem pro přenos dat MAHR

Produktové video drsnoměr PS10 MAHR

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný drsnoměr PS10 od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Příruční drsnoměr

Mahr Bestsellers

Vážení zákazníci naše společnost dodává jako autorizovaný prodejce společnosti MAHR kompletní sortiment tohoto renomovaného německého výrobce. Níže nabízíme k nahlédnutí do publikace nejprodávanějších produktů. 

Bestselers

Ruční měřidla s rozhraním Integrated Wireless

Firma BOS HK a.s. jako akreditovaný prodejce měřidel MAHR Vám nabízí přehledný soubor měřidel s vestavěným bezdrátovým přenosem dat. Leták s podrobným popisem funkcí a typů měřidel je ke stažení zde

Renovace břemenových magnetů

Vážení zákazníci, ve spolupráci s českým výrobcem WALMAG nabízíme renovaci a testování Vašich břemenových magnetů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na některém z našich kontaktních míst. Renovaci zajišťuje p.Václav Maršík tel. +420 417 560 725 vaclav.marsik@bos-teplice.cz

Břemenové magnety BM a NEO BUX

Z našeho sortimentu bychom Vás chtěli upozornit na permanentní břemenové magnety NEO BUX s navýšenou upínací silou a břemenový elektromagnet BM BUX s funkcí TIP-OFF, která umožňuje postupné uvolňování jednotlivých kusů z manipulovaného svazku. Bližší informace žádejte na našich pobočkách. LETÁK BM BUX. LETÁK NEO BUX.

BM BUXNEO BUX

Nové webové stránky HAHN-KOLB GmbH

Vážení zákazníci dovolujeme si Vás upozornit na námi provozované nové webové stránky www.hahn-kolb.cz , které jsou zaměřené na námi zastupovanou firmu HAHN-KOLB GmbH. Webové stránky obsahují e-shop, katalog, akce. V současné chvíli je plně funkční sortiment upínacích elementů, měřidel , přístrojů, vybavení dílen, ručního nářadí, brusiva a elektronářadí. Další kategorie budeme postupně do e-shopu přidávat. Zákazníci kteří již byli registrováni na stránkách www.bos-teplice.cz, mohou logovací jmého a heslo použít i na těchto stránkách. Všem zákazníkům se po přihlášení budou automaticky zobrazovat jejich nákupní ceny. Výši slev řeší naše obchodní oddělení selektivně, dle dohodnutých podmínek. Věříme že se Vám stránky i jejich obsah který bude narůstat budou líbit. Odkaz na nové stránky je www.hahn-kolb.cz

Pokud si přejete abychom Vám pravidelně zasílali aktuality, ceníky a novinky elektronickou poštou,
zadejte do následujícího políčka Váš email a stiskněte tlačítko odeslat.