BOS HK a.s.

Přítkovská 152
417 12 Proboštov

(+420) 417 560 721-4

Kontaktní formulář

Firemní novinky

AKCE MAHR Jaro 2024

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli měřidla MAHR z AKČNÍ nabídky která je platná v termínu 1.4. - 31.5.2024 . Akční nabídku si můžete prohlédnout na odkazu zde. Objednat měřidla, nebo o cenovou nabídku požádat pokud bude potřeba můžete na odkazech zde

AKCE Mitutoyo JARO

Věnujte prosím pozornost akci na měřidla MITUTOYO která je platná v termínu od 1.4.2024 do 31.5.2024 Akční nabídku si můžete prohlédnout zde. Zboží lze objednat na našich běžných kontaktech zde.

Doprodej skladových zásob

Nabízíme doprodej skladových zásob za výhodné ceny. Akční leták si lze prohlédnout zde. Zboží lze objednat na našich běžných kontaktech.

Doprodej skladových zásob

Nabízíme doprodej skladových zásob za výhodné ceny. Akční leták si lze prohlédnout zde. Zboží lze objednat na našich kontaktech zde.

Doprodej skladových zásob

AKCE RTH hlavy do 31.8.2020

Venujte prosim pozornost moznosti zakoupit kvalitni ceske zavitovaci hlavy reverzacni typ RTH za vyhodnych podminek s klestinami JACOBS v cene hlavy. Akcni letak si muzete prohlednout zde. Zbozi lze objednat na nasich kontaktnich mistech.

 RTH hlavy akce do 31.8.2020

 

Produktove novinky MAHR 2020

Produktové novinky MAHR 2020. Ke shlédnutí zde.

Produktove video MarSurf CM mobile

Produktove video MarSurf CM mobile. Ke shlédnutí zde.

Produktove video MarSurf CM explorer

Produktove video MarSurf CM explorer. Ke shlédnutí zde.

Produktové video měřící mikroskop MM 420 CNC

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný měřící mikroskop MM 420 CNC od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

MM 420 CNC

Produktové video mikrometr 40EWRi od MAHR s vestavěným vysílačem

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný mikrometr Micromar 40EWRi s vestavěným vysílačem pro výstup dat do PC od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Micromar 40EWRi

Produktové video měřidla MAHR s vestavěným vysílačem dat

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaná měřidla s vestavěným výstupem dat od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Měřidla s vestavěným vysílačem pro přenos dat MAHR

Produktové video drsnoměr PS10 MAHR

Po odkliknutí odkazu níže můžete shlédnout produktové video na námi prodávaný drsnoměr PS10 od společnosti MAHR. V případě zájmu, jsme Vám dispozici s cenovou nabídkou nebo poradenstvím k této problematice na našich známých kontaktech.

Příruční drsnoměr

Mahr Bestsellers

Vážení zákazníci naše společnost dodává jako autorizovaný prodejce společnosti MAHR kompletní sortiment tohoto renomovaného německého výrobce. Níže nabízíme k nahlédnutí do publikace nejprodávanějších produktů. 

Bestselers

Renovace břemenových magnetů

Vážení zákazníci, ve spolupráci s českým výrobcem WALMAG nabízíme renovaci a testování Vašich břemenových magnetů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na některém z našich kontaktních míst. Renovaci zajišťuje p.Václav Maršík tel. +420 417 560 725 vaclav.marsik@bos-teplice.cz

Nové webové stránky HAHN-KOLB GmbH

Vážení zákazníci dovolujeme si Vás upozornit na námi provozované nové webové stránky www.hahn-kolb.cz , které jsou zaměřené na námi zastupovanou firmu HAHN-KOLB GmbH. Webové stránky obsahují e-shop, katalog, akce. V současné chvíli je plně funkční sortiment upínacích elementů, měřidel , přístrojů, vybavení dílen, ručního nářadí, brusiva a elektronářadí. Další kategorie budeme postupně do e-shopu přidávat. Zákazníci kteří již byli registrováni na stránkách www.bos-teplice.cz, mohou logovací jmého a heslo použít i na těchto stránkách. Všem zákazníkům se po přihlášení budou automaticky zobrazovat jejich nákupní ceny. Výši slev řeší naše obchodní oddělení selektivně, dle dohodnutých podmínek. Věříme že se Vám stránky i jejich obsah který bude narůstat budou líbit. Odkaz na nové stránky je www.hahn-kolb.cz

Pokud si přejete abychom Vám pravidelně zasílali aktuality, ceníky a novinky elektronickou poštou,
zadejte do následujícího políčka Váš email a stiskněte tlačítko odeslat.