BOS HK a.s.

Přítkovská 152
417 12 Proboštov

(+420) 417 560 721-4

Kontaktní formulář

Profil společnosti

Vážení zákazníci,
  BOS HK a.s. je obchodní společnost, která více jak deset let působí na našem trhu a zajišťuje kompletní sortiment nářadí, nástrojů, měřidel, přístrojů, strojů a zařízení pro široký okruh zákazníků.

  Jako jediná obchodní firma, působící především na tuzemském trhu, jsme členem těchto  významných svazů:

  • Svaz výrobců a dodavatelů strojírenské techniky Praha
  • Evropské sdružení výrobců strojů CECIMO
  • Svaz výrobců nářadí a měřidel Praha - Evropské sdružení výrobců nástrojů ECTA.

  Snaha po stálém rozšiřování sortimentu nás v současné době spojuje s jednou z největších obchodních firem v Evropě, firmou HAHN + KOLB, jejíž jsme výhradními prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. Toto obchodní spojení představuje pro české firmy a partnery tyto kvality: nejširší sortiment na trhu, vysoce kvalitní výrobky, dobrou cenovou úroveň, krátké dodací lhůty a vynikající úroveň servisu a služeb.

  Tímto jsme schopni nabídnout z bohatého sortimentu výrobku (1 500 000 položek resp. 60 000 druhů zboží) to co náš zákazník v uceleném pojetí potřebuje. Certifikáty ISO 9001 a VDA 6.2 jen potvrzují vysokou úroveň kvality výrobků a ostatních služeb mezi než patří (kalibrace měřidel a přístrojů, výroba a dodávky nástrojů a nářadí dle výkresů, ostření nástrojů, návrh metrologických pracovišt, kompletace dodávek nářadí a nástrojů pro vybavení dílen, poradenská činnost , servis atd.).

  Firemní katalog jako základ obchodní dokumentace, který jsme Vám připraveni na požádání bezplatně zaslat, je členěný do jednotlivých skupin nářadí, nástrojů a měřidel především tuzemské produkce. Další výrobky zejména přístroje, stroje a zařízení a to hlavně zahraniční produkce včetně výrobků HAHN + KOLB mají buď samostatný katalog nebo prospekty.

  Divize prodeje v Teplicích, Praze a Zlíně včetně firemních prodejen jsou připraveni Vám poskytnout kvalitní výrobky a služby.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Dagmar Aronová
Obchodní ředitelka

Ing. Josef Toman
Ředitel společnosti

Pokud si přejete abychom Vám pravidelně zasílali aktuality, ceníky a novinky elektronickou poštou,
zadejte do následujícího políčka Váš email a stiskněte tlačítko odeslat.